YOK BÖYLE YÜKSELİŞ 5 TL’den 35 TL’ye REKOR PRİM!

YOK BÖYLE YÜKSELİŞ (1)

Borsa İstanbul’da yatırım yapanların yakından takip ettiği bu hissede öyle bir yükseliş var ki adeta yok artık dedirtti. Hisse fiyatı sadece 40 günde 5 TL’den 35 TL’ye yükseldi. Lot başına 30 TL prim yapan hissedeki artış ağızları açık bıraktı. YOK BÖYLE YÜKSELİŞ 5 TL’den 35 TL’ye REKOR PRİM

YOK BÖYLE YÜKSELİŞ 5 TL’den 35 TL’ye yükselerek adeta akıllara durgunluk veren yükseliş devam ediyor. Rekorları altüst eden bu hisse hangisi?

Vakıf Finansal Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı #VKFYO hissesindeki yükseliş baş dondurucu boyutlara ulaştı.

Mayıs ayının ortalarında sadece 5 TL düzeyinde olan hisse fiyatı gelen peş peşe tavanlar sonrasında 35 TL ye kadar yükseldi.

Tedbirlerin ve kısıtlamaların kar etmediği hissedeki önlenemez yükseliş devam ederken hisse son 40 günde bir kaç gün dışında nerdeyse hergün tavan oldu.

Yatırımcıların yüzünün güldüğü hissede ise zirve fiyatlardan girilmemesi ve sonrasında yaşanabilecek kayıplar konusunda özellikle küçük yatırımcıların dikkat etmesi önem arz ediyor.

Hisse fiyatındaki bu yükseliş hakkında şirket kaynaklarından herhangi bir açıklama yapılmazken yaşanabilecek spekülatif hareketlere karşı Borsa İstanbul yönetiminin ve SPK’nın nasıl bir yol izleyeceği merak ediliyor.

https://borsavakti.com/wp-content/uploads/2023/07/YOK-BOYLE-YUKSELIS-5-TLden-35-TLye-REKOR-PRIM.mp4

Son dakika haberlerinden ilk siz haberdar olmak için = Borsa Vakti  =bildirimlerini açmayı unutmayınız

Bizi Twitter ve Telegramdan takip edebilirsiniz

Exit mobile version