USD33,04
EURO36,04
JPY0,209900
RUB0,381700
GBP42,94
EURO/USD1,09
BIST11.064,85
GR. ALTIN2.564,52
BTC62.670,79

Hakkımızda

BORSA VAKTİ

2020 yılında yayın hayatına başlamış ve doğru haberciliği düstur edinmiş; kullanıcı eğitimine ve çevrimiçi etkileşime öncülük eden bir haber sitesidir. Site üzerinden yapılacak olan tüm haberler veya içerikler tarafsızdır ve herhangi kötü alışkanlık kazandırma amacı taşımamaktadır. Dolayısıyla BORSA VAKTI içerisinde bulacağınız tüm içerikler, sadece en güncel ve doğru haberlerin kullanımını sunmaktadır.
İnternet sitesi üzerinde BORSA VAKTI adı altında satış yapılmamaktadır, sadece ekonomi ve pek çok alan üzerinde kullanıcılara güvenilir bir platform sunmayı hedeflemektedir. Bu doğrultuda iş ortakları, reklamlar ve politika dahilinde tüm internet sayfaları, BORSA VAKTI politikaları ışığında değerlendirilecektir.
İnternet sitesi, haber sektörü üzerinde; tarafsız olmayı, güvenilir bir platform oluşturmayı ve sektöre katkıda bulunmayı amaç edinmektedir. Ancak haber sektörü üzerinde satış yapılması, yatırım tavsiyesi veya farklı işlemler için aracılık hizmeti vermemektedir. Bu internet sitesi pek çok alan hakkında kullanıcıların bilgi sahibi olması, doğru haberlere ulaşması, teknik bilgilerin paylaşımı ve güncel haberlerden bilgi alınması adına hizmet vermektedir.

Konsept

İnternet sitesi, konsepti doğrultusunda Borsa İstanbul başta olmak üzere dünya borsalarını ve ekonomi gündemini, uzman ekipleri aracılığıyla küresel olarak geniş çaplı bir araştırma yapmaktadır. Bu bağlamda BORSA VAKTI; son dakika haberleri, yeni haberler ve yorumlar gün içerisinde sürekli güncellenir ve teyit edilmeden haber paylaşımı yapmaz. İnternet sitesinde yayınlanan köşe yazıları, yorumlar ve yazarların ürettiği içerikler kendi görüşlerini yansıtmaktadır.

Misyon

BORSA VAKTI, sürdürülebilir ve açık kaynaklı teknolojiler yardımı ile en güncel ve doğru haberleri bağımsız olarak gözden geçirilen bir platform oluşturmayı hedefler. Bu bağlamda, haber sektörüne dair güvenli ve adil bir yer sağlamayı amaçlar. Bunu uzman yazarlarla, derinlemesine analiz ve verilerle tamamlar ve böylece hedef kitlesinin bilmesi gereken her şeyi önüne serer.

Vizyon

Haber sektörü üzerinde BORSA VAKTI; araştırmacılar, geliştiriciler, veri analistleri, ürün uzmanları ve en önemlisi haber teyit alanında oluşan dünya çapında 100’den fazla personeli bulunmaktadır. Bu bağlamda hedef kitlesine 5N1K olarak kabul gören; “Kim, Ne, Ne zaman, Nerede, Nasıl ve Niçin” sorularıyla haber değerlendirmesini güvenli ve etik bir şekilde yapar. Bu sorular ışığında tüm kullanıcılarına ve ziyaretçilerine en güncel haberleri ve teknik bilgileri sunmayı görev edinir.

Değerlerimiz

BORSA VAKTI faaliyetleri bünyesinde barındırdığı uzman kadrosu ile haber sektöründe doğru, etik ve şeffaf bilgiler sağlamayı amaç edinmektedir. Bu bağlamda tüm üye, ziyaretçi ve iş ortaklarına karşı, T.C ilgili yasaları ışığında değerler üretecektir. Prensip olarak kabul ettiği bu ilke doğrultusunda habercilik sektöründe gazetecilik etik kurallarına uymayı da taahhüt etmektedir.

Giriş Yap

Borsa Vakti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!