USD23,30
EURO25,38
JPY17,25
RUB0,284300
GBP29,92
EURO/USD1,07
BIST5.561,18
GR. ALTIN1.459,60
BTC26.412,77

Borsa’da gün sonu en çok artan ve azalanlar!

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa’da gün sonu en çok artan ve azalanlar hangileri. Günün özeti ve yarının beklentileri neler? Detaylar haberimizde…

Seçime 4 gün kala piyasalarda durum nasıl. Borsa’da gün sonu en çok artan ve azalanlar hangi hisseler.

Cumhurbaşkanlığı seçimi öncesi piyasalarda gergin bekleyiş devam ediyor. Belirsizliklerin had safhaya ulaşmış durumda iken Borsa İstanbulda’da yön arayışı devam ediyor.

Bugün Borsa İstanbul’da en çok artan ve azalanlar hangi hisseler

EN ÇOK YÜKSELENLER

 SonFarkHacim
PSDTC29.0410.0013343743.06
TLMAN48.8410.0027589381.34
RODRG48.909.9922901875.40
VANGD6.949.9812672463.40
CELHA29.569.9728244951.58
SMRTG67.859.97297645523.10
CANTE23.409.96332632401.48
IDEAS24.549.954098435.22
OYAYO10.179.9525677839.09
ULUSE124.009.9327747960.70

EN ÇOK DÜŞENLER

 SonFarkHacim
MARKA23.50-18.91556386.00
SAMAT23.46-9.98264613349.66
ONCSM81.70-9.97291621967.30
POLTK2545.50-9.5959618230.40
BALAT13.50-8.47343935.13
BVSAN43.74-7.53248164527.44
EYGYO19.26-6.9645441955.18
QNBFL77.50-6.6375651.80
SDTTR111.10-6.56475166676.30
DESPC17.80-6.3714471523.5

EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER

 SonFarkHacim
SASA50.651.304316714466.04
THYAO132.80-1.192880494293.40
ISCTR10.21-1.542061089054.58
EUPWR77.35-0.901951003429.40
KCHOL72.60-3.331675386616.50
KOZAL18.960.901451501613.93
AKBNK13.95-3.131395421339.82
ASTOR48.96-4.001315913561.18
EREGL30.98-0.061173123644.20
SISE35.62-2.041133756516.08

Son dakika haberlerinden ilk siz haberdar olmak için Borsa Vakti bildirimlerini açmayı unutmayınız.

Bizi Twitter ve Telegramdan takip edebilirsiniz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Uygulamayı Yükle

Uygulamamızı yükleyerek içeriklerimize daha hızlı ve kolay erişim sağlayabilirsiniz.

Giriş Yap

Borsa Vakti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!