USD33,06
EURO36,21
JPY0,212800
RUB0,375600
GBP43,06
EURO/USD1,09
BIST11.226,29
GR. ALTIN2.620,94
BTC64.942,18
  1. Haberler
  2. Ekonomi
  3. Bu 3 şirkete dikkat! Parlayan yıldız olabilir mi?

Bu 3 şirkete dikkat! Parlayan yıldız olabilir mi?

featured
Paylaş

Bu Yazıyı Paylaş

veya linki kopyala

Borsa İstanbul’da farklı sektörlerden yüzlerce şirket işlem görüyor ancak bazı şirketler var ki sektöründe ve iş kolunda Borsa İstanbul’da tek olmaya adaylar işte o şirketler… Bu 3 şirkete dikkat! Parlayan yıldız olabilir mi?

Bu 3 şirkete dikkat! Parlayan yıldız olabilir mi? Sektöründe öne çıkan ve faaliyet alanı olarak tek olan bu şirketler hangileri..

Öncelikle Borsa İstanbul’da yapılacak yatırımların ve finansal enstrümanlarda gerçekleştirilecek her türlü faaliyetin gerekli bilgi birikimi ve teknik altyapı ile yapılması önem arz ediyor.

İlk şirketimiz REEDR Teknoloji.

Bilindiği üzere Borsa İstanbul’da yeni faaliyete başlayan bu şirket cep telefonu üretiminde Türkiye pazarında tek olma özellliği taşıyor. 10 TL bandından işleme başlayan hisse kısa sürede kendini 3 e katladı ve 30 TL bandına yükselme başarısı gösterdi

Önümüzdeki günlerde öğrencilere dağıtılacak olan indirimli telefonlarda da başı çeken şirket takip edilmeye değer gözüküyor.

İkinci şirketimiz HATSN Gemi Sanayi

Hatsan Gemi Sanayi de tıpkı REEDR gibi sektöründe tek şirket olarak Borsa İstanbul’da faaliyet gösteriyor. Benzer şekilde yani halka arz olan şirkette fiyatını 3 e katladı.

Son şirketimiz ise MEKAG Beton Santralleri

MEKAG da diğer iki şirket gibi yeni halka arz olan şirketlerden ancak sektöründe birçok firma olmasına rağmen üretiminin büyük bir kısmını yurtdışı pazarına yapmakta. İhracat geliri yüksek olan şirketin önümüzdki günlerde takip edilmesi önem arz ediyor.

Son dakika haberlerinden ilk siz haberdar olmak için = Borsa Vakti  =bildirimlerini açmayı unutmayınız

Bizi Twitter ve Telegramdan takip edebilirsiniz

Bu 3 şirkete dikkat! Parlayan yıldız olabilir mi?

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Giriş Yap

Borsa Vakti ayrıcalıklarından yararlanmak için hemen giriş yapın veya hesap oluşturun, üstelik tamamen ücretsiz!