Yüzde 300 prim yapan hisseden son dakika açıklaması !

ŞİRKET HABERLERİ

Payları Borsa İstanbul’da işlem gören ve Yüzde 300 prim yapan hisseden son dakika açıklaması. Şirket olağan dışı fiyat ve miktar hareketleri konusunda KAP duyurusu yaptı.

Yüzde 300 prim yapan hisseden son dakika açıklaması yatırımcılarda merak uyandıran gelişmenin detayları ve daha fazlası haberimizde…

Marka Holding tarafından yapılan KAP duyurusunda şu bilgilere yer verildi.

Borsa İstanbul Başkanlığı’nın 14.04.2023 tarih ve E-18454353-100.06-16764 sayılı yazısı ile Şirketimiz payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve/veya miktar hareketine ilişkin olarak Sermaye Piyasası Kurulu’nun Özel Durumların Kamuya Açıklanmasına ilişkin Tebliği’ne göre kamuya açıklanmamış özel bir durumun olup olmadığı hususundaki açıklamalarımız talep edilmiştir.

Şirket’imizin payları üzerinde gerçekleşen olağandışı fiyat ve miktar hareketlerine ilişkin olarak, Sermaye Piyasası Kurulunun II-15.1 sayılı Özel Durumlar Tebliği kapsamında, mevcut durum itibariyle Şirketimiz tarafından kamuya açıklanmamış özel bir durum  bulunmamaktadır .

Bu hisseden rekor prim! 46 bin TL 6 yılda 1 milyon oldu
Bu hisseden rekor prim! 46 bin TL 6 yılda 1 milyon oldu!

Marka Holding hakkında

Marka Yatirim Holding Anonim Şirketi, eski adıyla ANSA Yatirim Holding Anonim Şirketi, Türkiye merkezli bir yatırım ortaklığıdır. Şirket, borsa dışı piyasa altın ve diğer kıymetli madenlerde uzmanlaşmasının yanı sıra, yerli ve uluslararası piyasalarda işlem gören sermaye piyasası araçlarının yatırım ve portföy yönetimi ile uğraşmaktadır. Marka Yatirim Holding Anonim Şirketi’nin portföyü kamu ve özel sektör hisseleri, devlet tahvilleri ve ters repo araçlarından oluşmaktadır. Marka Yatirim Holding Anonim Şirketi İnfo Yatırım AŞ’nin bir iştirakidir. Şirketin iştirakleri; Dunya Markalari Tekstil Aksesuar Ic ve Dis Ticaret AŞ, Istanbul Bijuteri Moda Ve Tekstil Urunleri AŞ ve Nova Organizasyon ve Turizm AŞ’dir

Hisse tavan oldu

Yüzde 300 prim

Marka paylarında son günlerde yaşanan fiyat hareketleri oldukça dikkat çekici.

Son 1 aydır aralıksız yukarı yönlü hareketine devam eden hisse 7.5 TL’den 30 TL bandına hızlı bir yukseliş gösterdi.

Yaşanan bu hareketlilik yatırımcıların dikkatini çekerken meydana gelen fiyat hareketlerine karşı temkinli olunması önem arz etmekte. Özellikle daha önce birçok küçük yatırımcının benzer durumlardan muzdarip oldukları düşünüldüğünde tavan seviyelerinden hisseye giren ve sonrasında yaşanan düşüşler sonucu büyük mağduriyetler yaşayan küçük yatırımcıların dikkatli olması önem arz etmekte.

Son dakika haberlerinden ilk siz haberdar olmak için Borsa Vakti bildirimlerini açmayı unutmayınız.

Bizi Twitter ve Telegramdan takip edebilirsiniz

Yüzde 300 prim

Exit mobile version